• چشم انداز

   

   

   چشم انداز : قرار گرفتن در فهرست شرکتهای برتر بین المللی انرژی ظرف 10سال آینده از طریق تعامل، هم افزائی و استفاده از توان شرکتهای فعال ایرانی و بین المللی

 • ماموریت

   

   

  ماموریت : ایجاد یک شرکت توانمند بین المللی در حوزه های مختلف انرژی از طریق ایجاد، سرمایه گذاری و یا در اختیار گرفتن سهام موثر مدیریتی شرکت های فعال و دارای توانائیهای بالقوه در این حوزه.

 • استراتژی

   

   

  استراتژی : مشارکت و همکاری سازنده و موثر با فعالان بازارهای داخلی و بین المللی انرژی به منظور حداکثر سازی سود و توانمند سازی مجموعه بنیاد تعاون زندانیان در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات تعریف شده به زندانیان و خانواده های آنان از طریق افزایش منابع مالی.

 • حوزه فعالیت

   

   

  حوزه فعالیت : 
  صنعت  نفت و گاز
  صنایع بالا دستی: توسعه میادین، حفاری، اکتشاف، زمین شناسی، خدمات صنایع بالا دستی
  صنایع پایین دستی: ساخت، بهره برداری و سرمایه گذاری در صنعت پالایشگاه و پتروشیمی، ساخت و سرمایه گذاری واحد های تولید محصولات با ارزش افزوده از محصولات پتروشیمی
  صنعت نیرو
  انرژی های نو
  تحقیق و توسعه در حوزه انرژی های نو و سرمایه گذاری در بخش های سود ده این صنعت از جمله انرژی خورشیدی، زمین گرمایی، بادی و ...
  تجارت و بازرگانی


 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله محمد تقی بهجت
  آیت الله محمد تقی بهجت

  گشتیم و گشتیم ذکری  بالا تر از صلوات پیدا نکردیم 

 • شهریار
  شهریار

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سعدی
  سعدی

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  اموات خود را زیارت کنید که آنها از زیارت شما خوشحال می شوند ، انسان باید حاجتش را بعد از آنکه بر سر قبر پدر و مادرش برای آنها دعا کرد ( از خدا) بخواهد.

   

جذب سرمایه خارجی در نفت زمینه شکوفایی و رشد اقتصادی را فراهم می‎کند

 

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:

جذب سرمایه خارجی در نفت زمینه شکوفایی و رشد اقتصادی را فراهم می‎کند

قراردادهای جدید نفتی روز گذشته بحث اصلی مجلس شورای اسلامی بود. بیژن زنگنه، وزیر نفت روز گذشته به بهارستان رفت و ساعاتی را در جلسه غیرعلنی مجلس با نمایندگان گذراند.


به گزارش خبرنگار NIOC، در این نشست وزیر نفت با توضیح ابعاد مختلف قراردادهای نفتی و تاریخچه انواع قراردادها، جزئیات مدل جدید قراردادی نفت را با نمایندگان در میان گذاشت. پس از آن نیز چند تن از نمایندگان به بیان نظرها و دیدگاه های خود در این زمینه پرداختند.

طبق آنچه که در سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران در افق ۱۴۰۴ شمسی اشاره شده است ایران کشوری با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه‌ی آسیای جنوب غربی (شامل آسیای میانه، قفقاز، خاورمیانه و کشورهای همسایه) با تأکید بر جنبش نرم‌افزاری و تولید علم، رشد پرشتاب و مستمر اقتصادی، ارتقاء نسبی سطح درآمد سرانه و رسیدن به اشتغال کامل تصویر شده است و برای رسیدن به این نقطه باید تمام توان اقتصادی کشور شکوفا شود.

یکی از راه های شکوفایی توان اقتصادی کشور در شرایط فعلی که کمبود منابع وجود دارد، جذب سرمایه گذاری خارجی برای پیشبرد برنامه ها، اهداف و سرعت بخشی به مسیر توسعه است و در این میان صنعت نفت به عنوان پیشران توسعه اقتصادی کشور، نقشی مهم و بی بدیل در تحقق رشد اقتصادی ایفا می‎کند.

ضرورت جذب سرمایه گذاری خارجی در مسیر توسعه صنعت نفت کشورمان این روزها بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. محدودیت منابع داخلی و عقب نماندن از تکنولوژی و علم روز، این ضرورت را تبیین می کند که بیش از هر زمان دیگری برای توسعه این صنعت باید تسریع کرد.

محمد دامادی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با بیان ضرورت توجه به جذب منابع بیشتر در شرایط فعلی، گفت: «ما منابع نفتی مشترکی با کشورهای همسایه داریم که این کشورها بالاترین برداشت را دارند بنابراین دلیلی ندارد ما بیش از این در مسیر برداشت از میدان‎ها عقب بمانیم.»

وی افزود: «ما مهندسان و متخصصان جوان بی‎شماری داریم که جویای کار هستند و توسعه همکاری ها و و جذب سرمایه گذاری، این زمینه را برای شکوفایی بیشتر، اشتغال جوانان و رشد اقتصادی بالاتر فراهم می کند.»

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: «باید با ایجاد شرایط مناسب سرمایه گذاران را دعوت و با انتقال تکنولوژی مستمر به توسعه سریع میدان های مشترک کمک کنیم.»

دامادی افزود: «بخش اعظم درآمدهای ما از منابع نفتی است و باید واقع بینانه با این نکته کنار آمد که چاره ای جز دعوت سرمایه گذاران و توسعه روزافزون صنعت نفت کشور نداریم.»

بنابراین گزارش، اکنون و در شرایط فعلی کشور، فرصتی فراهم شده است تا با جذب سرمایه گذاری خارجی و انتقال تکنولوژی، صنعت نفت کشورمان در مسیر توسعه با سرعت بیشتری حرکت کند و به حق واقعی خود که افزایش برداشت از میدان های مشترک است، دست یابد.

آیا با محصولات ، خدمات و اهداف مجموعه آشنا هستید ؟

هیچگونه آشنایی ندارم - 24.4%
تا حدودی آشنا هستم - 17.8%
آشنایی کامل دارم - 4.4%

مجموع آرا: 45
The voting for this poll has ended on: 21 دسامبر 2019 - 00:00

 

 

hami bazar