• چشم انداز

   

   

   چشم انداز : قرار گرفتن در فهرست شرکتهای برتر بین المللی انرژی ظرف 10سال آینده از طریق تعامل، هم افزائی و استفاده از توان شرکتهای فعال ایرانی و بین المللی

 • ماموریت

   

   

  ماموریت : ایجاد یک شرکت توانمند بین المللی در حوزه های مختلف انرژی از طریق ایجاد، سرمایه گذاری و یا در اختیار گرفتن سهام موثر مدیریتی شرکت های فعال و دارای توانائیهای بالقوه در این حوزه.

 • استراتژی

   

   

  استراتژی : مشارکت و همکاری سازنده و موثر با فعالان بازارهای داخلی و بین المللی انرژی به منظور حداکثر سازی سود و توانمند سازی مجموعه بنیاد تعاون زندانیان در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات تعریف شده به زندانیان و خانواده های آنان از طریق افزایش منابع مالی.

 • حوزه فعالیت

   

   

  حوزه فعالیت : 
  صنعت  نفت و گاز
  صنایع بالا دستی: توسعه میادین، حفاری، اکتشاف، زمین شناسی، خدمات صنایع بالا دستی
  صنایع پایین دستی: ساخت، بهره برداری و سرمایه گذاری در صنعت پالایشگاه و پتروشیمی، ساخت و سرمایه گذاری واحد های تولید محصولات با ارزش افزوده از محصولات پتروشیمی
  صنعت نیرو
  انرژی های نو
  تحقیق و توسعه در حوزه انرژی های نو و سرمایه گذاری در بخش های سود ده این صنعت از جمله انرژی خورشیدی، زمین گرمایی، بادی و ...
  تجارت و بازرگانی


 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله محمد تقی بهجت
  آیت الله محمد تقی بهجت

  گشتیم و گشتیم ذکری  بالا تر از صلوات پیدا نکردیم 

 • شهریار
  شهریار

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سعدی
  سعدی

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  اموات خود را زیارت کنید که آنها از زیارت شما خوشحال می شوند ، انسان باید حاجتش را بعد از آنکه بر سر قبر پدر و مادرش برای آنها دعا کرد ( از خدا) بخواهد.

   

افزایش یارانه همه مردم به معنای بالارفتن نرخ حامل‌های انرژی است

 

 

 

 

سخنگوی دولت با انتقاد از برخی سخنان نامزدهای ریاست جمهوری و وعده افزایش یارانه‌های نقدی گفت: هر مقدار یارانه را اضافه کنید باید بر قیمت بنزین نیز افزوده شود، ۲ تا ۳ برابر کردن یارانه برای همه افراد به معنای بالارفتن قیمت بنزین و سوخت است.

به گزارش شانا، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت، امروز (سه‌شنبه، ١٢ اردیبهشت‌ماه) در نشست خبری خود با خبرنگاران با انتقاد از برخی سخنان نامزدهای ریاست جمهوری و وعده افزایش یارانه نقدی گفت: کل فروش حامل‌های انرژی از بنزین، گازوئیل، نفت سفید، نفت کوره و غیره ۳۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان در سال است، همچنین کل فروش شرکت گاز ۱۵ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان بوده و کل فروش برق نیز ۱۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در سال است که جمع آن‌ها ۶۹ هزار میلیارد تومان خواهد شد که ناخالص فروش شمرده می‌شود.

وی با بیان این‌که شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران نمی‌تواند هرچه فروخته را بین مردم تقسیم کند، افزود: این شرکت باید کسورات قانونی از جمله مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری را به میزان هفت هزار میلیارد تومان کاهش دهد، همچنین باید پنج درصد برای نوسازی خطوط انتقال انرژی، عوارض آلایندگی و مانند آن‌را کم کند. با کاهش این کسورات، سهم سازمان ۲۳ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان است و با افزودن سهم شرکت گاز، کل درآمد سازمان هدفمندی، فقط ۳۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان است.

نوبخت ادامه داد: هم اکنون در برابر این مبلغ، در سال ۱۳۹۵، ۴۱ هزار میلیارد تومان یارانه نقدی توزیع شد، ۴۸۰ میلیارد تومان به صورت سبد غذایی و ۵۰۰ میلیارد تومان برای سلامت پرداخت شده است که جمعا حدود ۴۲ هزار میلیارد تومان است، یعنی فاصله میان ۳۶ هزار میلیارد تا ۴۲ هزار میلیارد تومان را با اجازه قانون از خزانه برداشت کردیم.

سخنگوی دولت تصریح کرد: در صداقت و شرافت این انسان‌های شایسته شکی ندارم، اما تاکید می‌کنم اگر کسی با فهمیدن این اعداد و ارقام، چنین سخنانی بگوید، قابل تامل است، هر مقدار یارانه را اضافه می‌کنید باید قیمت بنزین را افزایش دهید، برای ۲ تا ۳ برابر کردن یارانه برای همه افراد، باید بنزین و سوخت را گران کنید تا این فاصله قیمتی را پوشش داده شود، البته این موضوع بر روی اقتصاد ملی و پول ملی اثر می‌گذارد و اقتصاد را تضعیف خواهد کرد.

آیا با محصولات ، خدمات و اهداف مجموعه آشنا هستید ؟

هیچگونه آشنایی ندارم - 24.4%
تا حدودی آشنا هستم - 17.8%
آشنایی کامل دارم - 4.4%

مجموع آرا: 45
The voting for this poll has ended on: 21 دسامبر 2019 - 00:00

 

 

hami bazar