• چشم انداز

   

   

   چشم انداز : قرار گرفتن در فهرست شرکتهای برتر بین المللی انرژی ظرف 10سال آینده از طریق تعامل، هم افزائی و استفاده از توان شرکتهای فعال ایرانی و بین المللی

 • ماموریت

   

   

  ماموریت : ایجاد یک شرکت توانمند بین المللی در حوزه های مختلف انرژی از طریق ایجاد، سرمایه گذاری و یا در اختیار گرفتن سهام موثر مدیریتی شرکت های فعال و دارای توانائیهای بالقوه در این حوزه.

 • استراتژی

   

   

  استراتژی : مشارکت و همکاری سازنده و موثر با فعالان بازارهای داخلی و بین المللی انرژی به منظور حداکثر سازی سود و توانمند سازی مجموعه بنیاد تعاون زندانیان در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات تعریف شده به زندانیان و خانواده های آنان از طریق افزایش منابع مالی.

 • حوزه فعالیت

   

   

  حوزه فعالیت : 
  صنعت  نفت و گاز
  صنایع بالا دستی: توسعه میادین، حفاری، اکتشاف، زمین شناسی، خدمات صنایع بالا دستی
  صنایع پایین دستی: ساخت، بهره برداری و سرمایه گذاری در صنعت پالایشگاه و پتروشیمی، ساخت و سرمایه گذاری واحد های تولید محصولات با ارزش افزوده از محصولات پتروشیمی
  صنعت نیرو
  انرژی های نو
  تحقیق و توسعه در حوزه انرژی های نو و سرمایه گذاری در بخش های سود ده این صنعت از جمله انرژی خورشیدی، زمین گرمایی، بادی و ...
  تجارت و بازرگانی


 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله محمد تقی بهجت
  آیت الله محمد تقی بهجت

  گشتیم و گشتیم ذکری  بالا تر از صلوات پیدا نکردیم 

 • شهریار
  شهریار

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سعدی
  سعدی

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  اموات خود را زیارت کنید که آنها از زیارت شما خوشحال می شوند ، انسان باید حاجتش را بعد از آنکه بر سر قبر پدر و مادرش برای آنها دعا کرد ( از خدا) بخواهد.

   

روسیه و عربستان قرارداد همکاری امضا کردند

 

 

عربستان سعودی و روسیه برای کاهش میزان تولید نفت خام خود در آینده در جهت افزایش بهای نفت و کمک به بازار جهانی نفت خام دست همکاری دادند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به نقل از رویترز، وزرای انرژی دو کشور عربستان و روسیه در حاشیه نشست G۲۰ در چین بیانیه ای مشترک امضا کردند که بر اساس آن هر دو طرف روس و عرب در راستای افزایش بهای نفت خام و تعادل بازار جهانی انرژی، نسبت به کاهش حجم تولید خود اقدام کنند.
الکساندر نواک در این باره گفت: هر دو کشور در حال حرکت به سوی ایجاد یک همکاری استراتژیک در حوزه انرژی هستند و اعتماد به نفس قابل توجه میان آن ها، مقابله با چالش های جهانی را ممکن می سازد.
خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان نیز معتقد است، امضای این قرارداد سایر تولید کنندگان نفت خام را نیز ترغیب به همکاری می کند. در حال حاضر نیازی به اجرای طرح فریز نفتی نیست... وقت برای اتخاذ چنین تصمیماتی وجود دارد. با این که طرح فریز نفتی یکی از احتمالات مطلوب به شمار می رود، این بدان معنا نیست که از همین امروز اجرای آن آغاز شود.
به نوشته رویترز، گرچه بیانیه مشترک روز دوشنبه (۵ سپتامبر) عربستان سعودی و روسیه در عمل کوتاه به نظر برسد، اما نشان دهنده پیشرفتی مهم در روابط مسکو – ریاض تلفی می شود و این در حالیست که این دو کشور درگیر جنگی نیابتی در سوریه هستند و مسکو نیز خود را یکی از بزرگ ترین هم پیمانان ایران (رقیب سرسخت ریاض در خاورمیانه) می داند.

آیا با محصولات ، خدمات و اهداف مجموعه آشنا هستید ؟

هیچگونه آشنایی ندارم - 24.4%
تا حدودی آشنا هستم - 17.8%
آشنایی کامل دارم - 4.4%

مجموع آرا: 45
The voting for this poll has ended on: 21 دسامبر 2019 - 00:00

 

 

hami bazar