• چشم انداز

   

   

   چشم انداز : قرار گرفتن در فهرست شرکتهای برتر بین المللی انرژی ظرف 10سال آینده از طریق تعامل، هم افزائی و استفاده از توان شرکتهای فعال ایرانی و بین المللی

 • ماموریت

   

   

  ماموریت : ایجاد یک شرکت توانمند بین المللی در حوزه های مختلف انرژی از طریق ایجاد، سرمایه گذاری و یا در اختیار گرفتن سهام موثر مدیریتی شرکت های فعال و دارای توانائیهای بالقوه در این حوزه.

 • استراتژی

   

   

  استراتژی : مشارکت و همکاری سازنده و موثر با فعالان بازارهای داخلی و بین المللی انرژی به منظور حداکثر سازی سود و توانمند سازی مجموعه بنیاد تعاون زندانیان در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات تعریف شده به زندانیان و خانواده های آنان از طریق افزایش منابع مالی.

 • حوزه فعالیت

   

   

  حوزه فعالیت : 
  صنعت  نفت و گاز
  صنایع بالا دستی: توسعه میادین، حفاری، اکتشاف، زمین شناسی، خدمات صنایع بالا دستی
  صنایع پایین دستی: ساخت، بهره برداری و سرمایه گذاری در صنعت پالایشگاه و پتروشیمی، ساخت و سرمایه گذاری واحد های تولید محصولات با ارزش افزوده از محصولات پتروشیمی
  صنعت نیرو
  انرژی های نو
  تحقیق و توسعه در حوزه انرژی های نو و سرمایه گذاری در بخش های سود ده این صنعت از جمله انرژی خورشیدی، زمین گرمایی، بادی و ...
  تجارت و بازرگانی


 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله محمد تقی بهجت
  آیت الله محمد تقی بهجت

  گشتیم و گشتیم ذکری  بالا تر از صلوات پیدا نکردیم 

 • شهریار
  شهریار

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سعدی
  سعدی

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  اموات خود را زیارت کنید که آنها از زیارت شما خوشحال می شوند ، انسان باید حاجتش را بعد از آنکه بر سر قبر پدر و مادرش برای آنها دعا کرد ( از خدا) بخواهد.

   

توزیع گازوئیل یورو ۴ تا شعاع ۱۰۰ کیلومتری استانهای تهران و البرز

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (MOP)،عباس کاظمی با بیان این که در بسیاری از شهرهای کشور در آذر ماه امسال بنزینی با کیفیت فراتر از یورو ۴ عرضه شده است، گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته پس از استمرار عرضه بنزین یورو ۴ در کل کشور با تغییر کاتالیست در پالایشگاهها، بنزین با استاندارد یورو ۵ عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به این که میزان گوگرد موجود در بنزین یورو ۴ و یورو ۵ به ترتیب ۴۰ PPM و ۱۰ PPM است، گفت: در ۶ ماه گذشته میانگین مقدار گوگرد موجود در بنزین توزیع شده در کلانشهرهای کشور ۱۵ PPM بوده است.

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش با یادآوری این که توزیع بنزین یورو ۴ در استانهای تهران و البرز همزمان آغاز شده است، گفت: با توجه به نقش سوخته شدن گازوئیل در افزایش ذرات معلق در هوای تهران و البرز بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته بزودی شعاع توزیع این فرآورده نفتی به شعاع ۱۰۰ کیلومتری اطراف این دو استان توسعه می یابد.

کاظمی هدف از توزیع گازوئیل در شعاع ۱۰۰ کیلو متری اطراف دو استان البرز و تهران را کاهش ذرات معلق در هوای این دو استان دانست و گفت: خودروهای سنگین وارد شده به این دو استان با استفاده از سوخت یورو ۴، هنگام عبور و رفت و آمد در این استانها کمتر آلودگی ایجاد خواهند کرد.

وی گفت: هم اکنون به طور میانگین ۱۶ میلیون لیتر بنزین یورو ۴ در پالایشگاه نفت اراک، هفت میلیون لیتر در پالایشگاه اصفهان و یک میلیون لیتر در پالایشگاه نفت تبریز تولید می شود و تا فصل بهار سال آینده میزان تولید از ۲۴ میلیون لیتر به ۲۷ میلیون لیتر افزایش می یابد.

آیا با محصولات ، خدمات و اهداف مجموعه آشنا هستید ؟

هیچگونه آشنایی ندارم - 24.4%
تا حدودی آشنا هستم - 17.8%
آشنایی کامل دارم - 4.4%

مجموع آرا: 45
The voting for this poll has ended on: 21 دسامبر 2019 - 00:00

 

 

hami bazar