• چشم انداز

   

   

   چشم انداز : قرار گرفتن در فهرست شرکتهای برتر بین المللی انرژی ظرف 10سال آینده از طریق تعامل، هم افزائی و استفاده از توان شرکتهای فعال ایرانی و بین المللی

 • ماموریت

   

   

  ماموریت : ایجاد یک شرکت توانمند بین المللی در حوزه های مختلف انرژی از طریق ایجاد، سرمایه گذاری و یا در اختیار گرفتن سهام موثر مدیریتی شرکت های فعال و دارای توانائیهای بالقوه در این حوزه.

 • استراتژی

   

   

  استراتژی : مشارکت و همکاری سازنده و موثر با فعالان بازارهای داخلی و بین المللی انرژی به منظور حداکثر سازی سود و توانمند سازی مجموعه بنیاد تعاون زندانیان در جهت ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات تعریف شده به زندانیان و خانواده های آنان از طریق افزایش منابع مالی.

 • حوزه فعالیت

   

   

  حوزه فعالیت : 
  صنعت  نفت و گاز
  صنایع بالا دستی: توسعه میادین، حفاری، اکتشاف، زمین شناسی، خدمات صنایع بالا دستی
  صنایع پایین دستی: ساخت، بهره برداری و سرمایه گذاری در صنعت پالایشگاه و پتروشیمی، ساخت و سرمایه گذاری واحد های تولید محصولات با ارزش افزوده از محصولات پتروشیمی
  صنعت نیرو
  انرژی های نو
  تحقیق و توسعه در حوزه انرژی های نو و سرمایه گذاری در بخش های سود ده این صنعت از جمله انرژی خورشیدی، زمین گرمایی، بادی و ...
  تجارت و بازرگانی


 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق در عهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع) مي باشند.

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :

  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله محمد تقی بهجت
  آیت الله محمد تقی بهجت

  گشتیم و گشتیم ذکری  بالا تر از صلوات پیدا نکردیم 

 • شهریار
  شهریار

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

 • سعدی
  سعدی

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان
  سخن مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان

  رسالت بنیاد تغییر و تبدیل مددجو به انسان کار آفرین و خلاق است

 • امام صادق (علیه السلام)
  امام صادق (علیه السلام)

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

   

 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  اموات خود را زیارت کنید که آنها از زیارت شما خوشحال می شوند ، انسان باید حاجتش را بعد از آنکه بر سر قبر پدر و مادرش برای آنها دعا کرد ( از خدا) بخواهد.

   

لوله‌گذاری دریایی فازهای ٢٠ و ٢١ پارس جنوبی آغاز شد

 

ثبت رکورد نصب ١٧١ شاخه لوله زیر دریایی در یک روز

 

به دنبال قرار گرفتن طرح توسعه فازهای ٢٠ و ٢١ میدان مشترک پارس جنوبی در شمار طرحهای دارای اولویت بهره‌برداری در سال جاری،‌ مراحل اصلی لوله گذاری دریایی این پروژه با حضور شرکتهای ایرانی آغاز شد.

 

 

علیرضا عبادی، سرپرست طرح توسعه فاز ٢٠ و ٢١ میدان گازی پارس جنوبی با اعلام این خبر، گفت: در طرح توسعه فازهای ٢٠ و ٢١ دو رشته خط لوله مستقل هر یک به طول ١٠۵ کیلومتر احداث خواهد شد که امکان انتقال و شیرین‌سازی گاز استخراجی از مخزن این میدان مشترک در حوزه خلیج فارس را به پالایشگاه واقع در بخش خشکی عسلویه فراهم خواهد کرد.

عبادی با اشاره به انجام تمهیدات فنی و پشتیبانی‌های لازم برای اجرای سریع این عملیات دریایی، افزود: طی چند روز گذشته تاکنون بیش از ۴٠ کیلومتر لوله‌گذاری دریایی در فاز ٢١ پارس جنوبی صورت گرفته است که در این میان برای نخستین بار، دستیابی به رکورد نصب و اجرای ١٧١ شاخه لوله زیردریایی در یک روز حاصل شده است.

وی عنوان کرد: بخشهایی از مراحل لوله‌گذاری فاز ٢٠ پارس جنوبی نیز پیش از این اجرا شده است که بر مبنای طراحی زمان‌بندی اجرای طرح، این بخش از حوزه فراساحل نیز پس از اتمام عملیات در فاز ٢١ از سوی شرکتهای ایرانی به اجرا خواهد رسید.

به گفته عبادی با توجه به برنامه‌ریزیهای انجام شده در تجهیز کالاها و آمادگی لازم در اجرای عملیات از سوی تیمهای عملیاتی و پیمانکاران حوزه فراساحل، پیشرفت مطلوبی در اجرای مستمر این بخش از عملیات دریایی وجود دارد.

سرپرست طرح توسعه فازهای ٢٠ و ٢١ درباره سکوهای دریایی این فاز نیز، گفت: مطابق برنامه‌ریزیهای انجام شده، ساخت دو سکوی تولیدی این پروژه گازی تا مهرماه امسال به پایان می‌رسد که در مرحله نخست، حمل و نصب سازه دریایی فاز ٢١ در دستور کار عملیاتی قرار دارد.

هدف از توسعه فازهای ٢٠ و ٢١ روزانه ۵٠ میلیون مترمکعب گاز تصفیه ‌شده برای مصارف داخلی، بازیافت سالیانه یک میلیون تن گاز اتان قابل مصرف در صنایع پتروشیمی، بازیافت سالیانه ١,٠۵ میلیون تن گاز مایع مرغوب برای صادرات، تولید روزانه ٧۵٠٠٠ بشکه میعانات گازی گوگرد زدایی شده و تثبیت‌ شده برای صادرات، بازیافت روزانه ۴٠٠ تن گوگرد برای صادرات است

آیا با محصولات ، خدمات و اهداف مجموعه آشنا هستید ؟

هیچگونه آشنایی ندارم - 24.4%
تا حدودی آشنا هستم - 17.8%
آشنایی کامل دارم - 4.4%

مجموع آرا: 45
The voting for this poll has ended on: 21 دسامبر 2019 - 00:00

 

 

hami bazar